O firmie

EQUIPO to młoda, bardzo prężnie rozwijająca się firma handlowa istniejącą od 2008 roku.

Działamy w kilku dynamicznie rozwijających się branżach, do jakich zaliczamy:

Podbijamy rynek opierając swoją ofertę na doświadczeniu naszych zagranicznych partnerów w kwestii technologii oraz innowacyjnym podejściu do Klienta.

Oferujemy nie tylko sprzęt, który możecie Państwo zainstalować na istniejących liniach produkcyjnych, ale całe rozwiązania poparte wiedzą techniczną.

Nie zatrudniamy handlowców, lecz specjalistów z wyższym wykształceniem technicznym, którzy służą wsparciem przed, podczas i po dokonaniu inwestycji. Zapewniamy również pomoc i fachowe doradztwo nawet w przypadku, kiedy nie zdecydujecie się Państwo na zakup oferowanych przez nas rozwiązań.

Stawiamy na dobry kontakt z Klientem, doskonałą obsługę oraz opiekę techniczną. Konkurencyjność EQUIPO polega także na tym, że skupiamy najbardziej zaawansowanych technologicznie dostawców dostępnych dla poszczególnych segmentów. Ponadto dysponujemy ogromnym zapleczem technicznym i wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży poligraficznej i gospodarki odpadami.

Nie wyobrażaliśmy sobie rzetelnej oferty bez zagwarantowania naszym Klientom serwisu, który jest niezwykle istotnym elementem w prowadzeniu działalności dotyczącej sprzedaży maszyn przemysłowych.

 

EQUIPO Sp. z o. o., 90-561 Łódź, ul. Karolewska 38/40

NIP: 7272794609, KRS Nr: 0000541008, XX Wydział Gospodarczy w Łodzi,

Kapitał zakładowy: 15 000 000 PLN.

 

 

 

Zarząd EQUIPO Sp. z o. o.:

Maciej Ochman
Prezes Zarządu

Marta Ochman
Wiceprezes Zarządu

 

 

Biuro i Księgowość:

Kontakt:
Barbara Celebucka
Office & Marketing Director
+48 728 960 734 b.celebucka@equipo.com.pl
Kontakt:
Paulina Snopek
Office Support
+48 606 105 851 p.snopek@equipo.com.pl

 

Kontakt:
Beata Kołodziej-Grzelczyk
Chief Accountant
+48 728 960 738 b.kolodziej@equipo.com.pl
Kontakt:
Agnieszka Palińska
Accountant
+48 606 104 935 a.palinska@equipo.com.pl

Dział Projektów i Realizacji:

Kontakt:
Mikołaj Lisicki
Project Manager
+48 728 960 563 m.lisicki@equipo.com.pl
Kontakt:
Kamil Golmento
Project Engineer
+48 728 960 691 k.golmento@equipo.com.pl

Dział Gospodarki Odpadami:

Kontakt:
Ireneusz Suszyna
Waste Department Director
+48 501 203 155 i.suszyna@equipo.com.pl
Kontakt:
Michał Marczak
Brand Manager
+48 662 066 660 m.marczak@equipo.com.pl
Kontakt:
Maciej Kamola
Brand Manager
+48 606 109 127 m.kamola@equipo.com.pl
Kontakt:
Jakub Mąka
Brand Manager
+48 728 960 739 j.maka@equipo.com.pl
Kontakt:
Borys Pełka
Spare Parts Specialist
+48 606 109 392 b.pelka@equipo.com.pl

 

Dział Poligrafii i Elektrostatyki:

Kontakt:
Tomasz Jarczyński
Printing Departament Director
+48 606 107 806 t.jarczynski@equipo.com.pl
Kontakt:
Alicja Ulanicka
Sales Support
+48 696 499 299 a.ulanicka@equipo.com.pl

Serwis:

Kontakt:
Tomasz Konieczka
Service Engineer
+48 728 960 741 t.konieczka@equipo.com.pl
Kontakt:
Robert Stelmasiak
Service Engineer
+48 728 960 699 r.stelmasiak@equipo.com.pl
Kontakt:
Tomasz Krakowiak
Service Engineer
+48 606 103 822 t.krakowiak@equipo.com.pl

 
 
 

 

Zaufali nam

Aktualności

EQUIPO Sp. z o. o.

ul. Karolewska 38/40
90-561 Łódź
NIP: 7272794609
office@equipo.com.pl
tel. +48 42 235 28 33
fax. +48 42 235 28 24
formularz

EQUIPO Balkan D.O.O.

Antifašističke borbe 21, lokal 57
11070 Beograd
Serbia
PIB (tax): 110178830
Srbislav Petkovic
s.petkovic@equipo.com.pl
tel. +38 161 62 88 514
x

Formularz kontaktowy

EQUIPO Sp. z o. o.

ul. Karolewska 38/40
90-561 Łódź
NIP: 7272794609
office@equipo.com.pl
tel. +48 42 235 28 33
fax. +48 42 235 28 24
formularz

EQUIPO Balkan D.O.O.

Antifašističke borbe 21, lokal 57
11070 Beograd
Serbia
PIB (tax): 110178830
Srbislav Petkovic
s.petkovic@equipo.com.pl
tel. +38 161 62 88 514