Serwis i części zamienne

Serwis

INSTALACJA - URUCHOMIENIE - PRZEGLĄD - DORADZTWO - SERWIS

  • Zespół wykwalifikowanych specjalistów technicznych
  • Dostępny przed, w trakcie i po realizacji instalacji
  • Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Nami!

 

 

Kontakt:
Paweł Kowalewski
Service Department Director
+48 606 107 906 p.kowalewski@equipo.com.pl

Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Dla gospodarki odpadami, recyklerów:

  • druty do belownic
  • noże, przeciwnoże do rozdrabniaczy
  • części zamienne do maszyn VECOPLAN / BOA
  • igły do pras belujących
  • i wiele więcej
Kontakt:
Maciej Kamola
Sales Engineer
+48 606 109 127 m.kamola@equipo.com.pl

Dla poligrafii, producentów folii:

  • elektrody ładujące / rozładowujące
  • generatory
  • części do systemów Baldwin
  • części do systemów koronowania Sherman Treaters
  • i wiele więcej
Kontakt:
Alicja Ulanicka
Sales Support
+48 696 499 299 a.ulanicka@equipo.com.pl
Zaufali nam

Instalacje referencyjne

Aktualności

Robert Stelmasiak
Service Engineer
+48 728 960 699
r.stelmasiak@equipo.com.pl
Tomasz Konieczka
Service Engineer
+48 728 960 741
t.konieczka@equipo.com.pl
Tomasz Krakowiak
Service Engineer
+48 606 103 822
t.krakowiak@equipo.com.pl

EQUIPO Sp. z o. o.

ul. Karolewska 38/40
90-561 Łódź
NIP: 7272794609
office@equipo.com.pl
tel. +48 42 235 28 33
fax. +48 42 235 28 24
formularz
x

Formularz kontaktowy